Plasmon Camomilla Estratto Solubile * 24

Plasmon Camomilla Estratto Solubile * 24

Lekë 860.00
Title:  
Çaj kamomili për të gjithë familjen.

24 Bustina

Plasmon Camomilla * 24 është një çaj organik për të gjithë familjen, si edhe për bebe që nga mosha 5 muajshe.

Ai përmban:

  • Ekstrakt Kamomili.
Përbërësit kryesorë të çajit janë me origjinë italiane.

Sasinë e 1 bustine treteni në 100 ml ujë të zier dhe perzijeni.

  • Lëreni të ftohet afërsisht 37 ° C para se të pini.
  • Ëmbëlsimi i çajit nuk është i nevojshëm.
  • Ju lutemi vini re:
    Për të parandaluar mbinxehjen mos e ngrohni Çajin në mikrovalë.

    Mos lejoni që fëmija të thithë shishen për periudha të zgjatura për të parandaluar fillimin e prishjes së dhëmbëve.


    Shiko edhe