Solgar Nutri-Nano CoQ *50

Solgar Nutri-Nano CoQ *50

Lekë 8,956.00
Title:  
Suplement ushqimor që ndihmon në mirëqenien e sistemit kardiovaskular dhe redukton stresin oksidativ.

50 kapsula

Koenzima Q10 lufton radikalet e lira të cilat mund të kontribuojnë në stresin oksidativ dhe plakjen e parakohshme të qelizave

  • CoQ-10 është një antioksidant i tretshëm në yndyrë, i cili gjithashtu nxit prodhimin e energjisë qelizore.
  • Është veçanërisht e rëndësishme për organet dhe indet me kërkesa të larta energjie, si zemra.
  • Solgar Nutri-Nano CoQ-10 është pa: gluten, grurë, qumësht, soje, maja, sheqer, natrium, aromë artificiale, ëmbëlsues dhe konservues.

Doza e rekomanduar është 1 kapsulë në ditë pas ushqimit.

Shiko edhe