Suavinex Syndet Cleansing Gel Champu

Lekë 2,600.00
Sasi:  
Xhel-shampo për flokët dhe trupin e bebeve.

750 ml, 500 ml

Suavinex Syndet Cleansing Gel Champu, një pjesë themelore e kujdesit ditor të bebes, kjo shampo dhe xhel pastrimi pastron butësisht lëkurën dhe flokët e foshnjës falë formulës së tij të veçantë pa sapun (sindet).

  • PH i tij 5.5 ndihmon në formimin e mantelit acid të lëkurës.
  • Formuluar me acide yndyrore natyrale nga Vaji i Kokosit që parandalojnë tharjen dhe acarimin, dhe Ekstrakt Kamomili dhe Bisabolol, të cilat njihen për vetitë e tyre qetësuese.
  • Provitamina B5 i bën flokët shumë më të butë dhe më të shndritshëm.

Rekomandohet përdorimi i përditshëm i shampos për pastrimin e trupit dhe flokëve të fëmijës.

Shiko edhe