Suavinex Gel-Champu Espumoso * 750 ML

Suavinex Gel-Champu Espumoso * 750 ML

Lekë 2,600.00
Title:  
Xhel-shampo shkumuese për fëmijët.

750 ml

Suavinex Gel-Champu Espumoso pastron dhe ruan mantelin acid të lëkurës dhe flokëve të foshnjës.

Tekstura e saj shkumëzuese dhe aroma e këndshme Baby Cologne stimulojnë shqisat tuaja dhe e bëjnë larjen një përvojë të këndshme.

Përmban 86% përbërës me origjinë natyrore.

Përbërësit aktivë:

  • Acidet yndyrore që rrjedhin nga Ulliri: ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit natyror të lëkurës.
  • Surfaktantë të butë: pastrojnë butësisht flokët dhe lëkurën e fëmijës.
Shampo xhel e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme. Gjithashtu, nuk shkakton djegie të syve.

Rekomandohet për përdorim të përditshëm për pastrimin e lëkurës dhe flokëve të fëmijëve.

Shiko edhe