Suavinex Locion Hidratante Corporal * 750 ML

Lekë 2,600.00
Title:  
Locion hidratues trupi për bebe dhe fëmijë.

750 ml

Suavinex Locion Hidratante Corporal hidraton thellë lëkurën e foshnjës. 

Perfekte për masazhe pas larjes falë teksturës së tij, të lehtë dhe përthithjes së shpejtë.

Përmban 90% përbërës me origjinë natyrore.

Përbërësit aktivë:

  • Kalendula: për ta mbajtur lëkurën të butë dhe të lëmuar.
  • Melisa: me veprim relaksues dhe pastrues.
  • Kamomil: siguron një efekt qetësues.
Locion hidratues i testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik, okulistik dhe pediatrik.

Aplikohet, duke e masazhuar lehtësisht lëkurën e bebit, pas çdo larje.

Shiko edhe