Suavinex Mi Primera Crema Facial * 50 ML

Lekë 1,500.00
Title:  
Krem hidratues për fytyrën e ndjeshme të bebeve.

50 ml

Suavinex Mi Primera Crema Facial ushqen thellë lëkurën delikate të fytyrës si edhe mbron nga agjentët e jashtëm si dielli, era dhe i ftohti.

Me SPF 15 siguron mbrojtje ndaj rrezatimeve UV. Përmban 67% përbërës me origjinë natyrore.

Përbërësit aktivë:

  • Vaj Lajthie: ka veprim hidratues dhe zbutës.
  • Aloe Vera: hidraton dhe zbut lëkurën.
  • Vaj Pambuku: funksion hidratues dhe forcon shtresën barrierë të lëkurës.
  • Vitamina E: neutralizon veprimin e radikalëve të lirë.
Testuar klinikisht nën kontroll okulistik.

Aplikojeni kremin në fytyrën e fëmijës, duke e masazhuar butësisht, para ekspozimit në diell.

Shiko edhe