Trudi Shampo Latte Al Polline Dei Fiori * 500 ML

Trudi Shampo Latte Al Polline Dei Fiori * 500 ML

Lekë 1,180.00
Title:  
Shampo delikate për flokët e bebeve.

500 ml

Trudi Shampo Latte Al Polline Dei Fiori falë pranisë së surfaktantëve delikatë që rrjedhin nga Ulliri dhe Vaji i Kokosit, është ideal për pastrimin e butë të flokëve dhe hidratimin e kokës së fëmijëve. 

  • Prania e Fruktozës i bën flokët me shkëlqim dhe të butë. 
  • Prania e Poleneve të Luleve siguron përbërës aktivë zbutës dhe qetësues të skalpit.

Formula e saj "kundër lotëve" është krijuar për të mos irrituar sytë delikatë të foshnjës.

Aplikoni një sasi të vogël shampoje, në flokë të njomë duke i masazhuar butësisht.

Shpëlajini me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe