Uriage Bebe 1st Thermal Water * 150 ML

Uriage Bebe 1st Thermal Water * 150 ML

Lekë 1,040.00 Lekë 1,300.00
Title:  
Ujë termal për bebe.

150 ml

Uriage Bebe 1st Thermal Water, Uji Termal Uriage 100% i pastër dhe natyral është ideal për hidratimin, qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës delikate të foshnjës, çdo ditë.
Ideal për qetësimin e menjëhershëm të skuqjeve.

  • Hidraton- Falë përbërjes së tij të lartë në minerale, pranë qelizave të lëkurës, ka një veprim hidratues të zgjatur.
  • Qetëson- Falë ekuilibrit të tij të mineraleve, duke përfshirë Kalçiumin dhe Magnezin, ofron përfitime për lëkurën e ndjeshme të foshnjës.
  • Mbron- Veprimi i silikonit ndihmon në forcimin e filmit hidrolipidik të lëkurës. Ndërsa përbërja e tij specifike minerale ndihmon në rivendosjen e barrierës së lëkurës.

Spërkateni aq shpesh sa të nevojitet. Spërkateni dhe lëreni të veprojë.
Mund të përdoret nëzonën e syve dhe në lëkurën e bebeve.

Shiko edhe