Uriage Bebe 1st Cleansing Cream * 500 ML

Uriage Bebe 1st Cleansing Cream * 500 ML

Lekë 2,650.00
Title:  
Krem pastrues për trupin e bebeve.

500 ml

Uriage Bebe 1st Cleansing Cream, me Ujë Termal Uriage, ky krem pastrues i pasur dhe me aromë të këndshme, pastron butësisht dhe ruan filmin hidrolipid për një lëkurë të butë dhe të hidratuar.

Ka dy efekte kryesore në lëkurën e bebeve:

Pastron- Baza e tij pastruese, pa sapun me pH fiziologjik eliminon butësisht papastërtitë.
Ushqen dhe zbut- Ky krem, që përmban 1/3 Qumësht ushqyes, ruan filmin hidrolipid, respekton ekuilibrin e lëkurës dhe nuk e than atë.

Përdoreni çdo ditë për të mbajtur lëkurën të butë.

Aplikojeni në lëkurë të lagur, shkumëzojeni mirë dhe më pas shpëlajeni.

Shiko edhe