Uriage Bebe 1st Cleansing Soothing Oil * 500 ML

Uriage Bebe 1st Cleansing Soothing Oil * 500 ML

Lekë 2,850.00
Title:  
Vaj pastrues i lëkurës delikate të bebeve.

500 ml

Uriage Bebe 1st Cleansing Soothing Oil i pasur me agjentë rimbushës dhe hidratues lipidikë, mbron lëkurën nga tharja, zbut ndjesitë e kruajtjes dhe lë një shtresë mbrojtëse në lëkurë.

  • Pastron butësisht- Baza e tij pastruese e butë, pa sapun dhe pa aromë pastron në mënyrë delikate.
  • Mbron dhe ushqen lëkurën- Formula e tij përmban agjentë rimbushës lipidikë dhe lë një shtresë hidratuese, mbrojtëse për të mbrojtur lëkurën nga agresionet e jashtme.
  • Zbut dhe lehtëson ndjeisnë e kruajtjes- Falë Ujit Termal Uriage dhe Cerasterol 2F të patentuar, ai siguron qetësimin afatgjatë dhe forcon filmin hidrolipidik të lëkurës.

Për përdorim në banjë ose dush.

Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Thani lëkurën pa e fërkuar .

Shiko edhe