Uriage Bebe 1st Solid Cleansing Cream * 100 G

Uriage Bebe 1st Solid Cleansing Cream * 100 G

Lekë 1,000.00
Title:  
Krem pastrues në formë sapuni të ngurtë për pastrimin e trupit të bebeve.

100 g

Uriage Bebe 1st Solid Cleansing Cream, ky sapun  pastron dhe mbron lëkurën delikate të foshnjës. Formula e tij, duke përfshirë kompleksin [Ujë Termal Uriage + Edelweiss Organik] sjell rehati të menjëhershme.
Ne Duam: aromën e tij ikonike dhe formulën e tij pa vaj palme!

  • Pastron- Kjo formë e ngurtë kremi pastrues, e pasur me agjentë ultra-hidratues, pastron butësisht edhe lëkurën më delikate të foshnjës.
  • Ushqen- I pasur me Gjalp Shea dhe Vaj Luledielli, ky sapun pastrues i ngurtë ushqen dhe ruan filmin hidrolipidik të foshnjës. Lëkura e foshnjës është e butë, elastike dhe me aromë të këndshme.

Mëngjes dhe/ose në mbrëmje shkumoni mirë dhe më pas shpëlajeni në ujë të ngrohtë.

Shiko edhe