Vichy Capital Soleil UV-Age Daily SPF 50+ * 40 ML

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily SPF 50+ * 40 ML

Lekë 3,100.00
Title:  
Krem me faktor mbrojtës ndaj diellit, me efekt anti-rrudhë, për të gjitha tipet e lëkurës.

40 ml

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily SPF 50+ siguron një mbrojtje optimale ndaj rrezatimeve UVA/UVB të diellit.

  • Në sajë të Probiotikëve përbërës, ky solar ruan florën normale të lëkurës së fytyrës, duke forcuar barrierën e lëkurës.
  • Ka një efekt shumë të mirë anti-rrudhë, si pasojë e e formulimit të pasur me Peptide, të cilët stimulojnë prodhimin e kolagjenit dhe reduktojnë shfaqjen e linjave fine dhe rrudhave ekzistuese.
  • Prania e Ujit Termal Vichy siguron nje efekt hidratues dhe qetësues të lëkurës.
  • Mbrojta me spektër të gjerë parandalon shfaqjen e njollave kafe në lëkurë dhe gjithashtu fotoplakjen, duke i dhënë një shkëlqim lëkurës.

Tekstura e lehtë fluide, përhapet pa vështirësi në lëkurë dhe e bën të përshtatshëm për lëkurë sensitive.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikoni një sasi të mjaftueshme produkti në fytyrë dhe qafë para ekspozimit në diell.

Riaplikojeni produktin disa herë gjatë ditës, për një mbrojtje më efikase.

Shiko edhe