Vichy Liftactiv Supreme Normal To Combination Skin *50ML

Lekë 5,300.00
Title:  
Krem hidratues dhe anti-rrudhë për lëkura normal dhe të kombinuara.

50 ml

Vichy Liftactiv është një krem anti-rrudhë dhe tonifikuese, me efekt lifting që korrigjon rrudhat dhe ushqen në thellësi lëkurën.

  • Liftactiv Supreme ka një veprim zbutës të menjëhershëm, formula përthithet shpejt dhe jep një ndjesi freskie dhe komforti në lëkurë. Kombinimi i Kafeinës me Rhamnoze, një sheqer natyral, ushqen dhe rigjeneron lekuren.
  • Uji termal Vichy forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës, rigjeneron dhe zbut.
  • E testuar nën kontroll dermatologjik. Pa paraben.


Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë të pastruar.

Shiko edhe