Vitabiotics Pregnacare Strech Cream Mark 100 ML

Vitabiotics Pregnacare Strech Cream Mark 100 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Krem kundër strijave të lëkurës gjatë shtatzënis.

100 ml

I formuluar posaçërisht për shtatzëninë, ky është një hidratues i pasur me ekstrakte natyrale, vitamina dhe minerale.

  • Ushqen dhe hidraton lëkurën tuaj në saje të vitaminave dhe ekstrakteve botanike.
  • Me Vitaminë C dhe E, Kalendul, Aloe Vera dhe Vaj Aguliçe.
  • I sigurt gjatë dhe pas shtatzënisë, i testuar dermatologjikisht dhe pa ngjyra artificiale.

Masazhoni kremin butësisht në lëkurë të pastër dhe të thatë në zonën e barkut, vitheve, kofshëve dhe gjoksit.

Përdoreni 2 herë në ditë për rezultate maksimale.


Shiko edhe