Vitabiotics Wellman Original * 30

Vitabiotics Wellman Original * 30

Lekë 1,500.00
Title:  
Suplement ushqimor për mirëqënien e përgjithshme të meshkujve.

30 tableta

Vitabiotics Wellman Original *30 është një suplement ushqimor me një spektër të gjerë vitaminash dhe mineralesh, që kontribuojnë në shendetin e mirë te meshkujt.

  • Vitaminat A, C, D, B6 dhe B12, Acid folik dhe Bakri kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
  • Acidi Pantotenik dhe Magnezi kontribuojnë në zvogëlimin e lodhjes dherritjen e energjisë.
  • Zinku kontribuon në  mirëqënien e shëdetit riprodhues dhe ekuilibrimin e niveleve të testosteronit në gjak.
  • Selenium kontribuon në spermatogjenezën normale.
  • Folati, Hekuri, Magnezi dhe Vitamina B12 kanë një rol në ndarjen qelizore.
  • Vitamina A ka një rol në proçesin e specializimit të qelizave.
  • Ekstrakte të bimës Ginseng dhe koenzima Q-10 kontribuojnë në një sistem nervor të shëndetshëm dhe kujtesë të mirë.

Këshillohet përdorimi i 1 tablete në ditë, mes ose pas vaktit kryesor.


Shiko edhe