Webber Naturals Gelifies Vitamine C 250 MG * 120

Webber Naturals Gelifies Vitamine C 250 MG * 120

Lekë 3,500.00
Title:  
Suplement ushqimor me Vitaminë C, e cila është një antioksidant i fuqishëm në organizmin tonë.

120 tableta xhelatinoze

Vitamina C siguron një ushqyerje thelbësore për kockat, dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve.

Vitamina C kontribuon në:

  • Funksionimin normal të sistemit imunitar.
  • Mbron qelizat nga stresi oksidativ.
  • Funksionimin e sistemit nervor.
  • Metabolizmin energjik.
Tableta xhelatinoze të lehta për t'u marrë.
  • Shije të limonit, portokallit dhe pjeshkës.
  • Pa xhelatin, gluten.
  • Te përshtatshme për vegjetarianët.


Përtypni 2 tableta çdo ditë pas vaktit.

Shiko edhe