Webber Naturals Omega 3,6,9 Extra Strength 1200 MG * 180

Webber Naturals Omega 3,6,9 Extra Strength 1200 MG * 180

Lekë 4,500.00
Title:  
Suplement ushqimor me Omega 3,6,9 që ndihmon në mbajtjen e vlerave normale të kolesterolit.

60 kapsula

  • Vajrat e balancuar omega 3-6-9 mund të përmirësojnë ekzemën ,flokët e demtuar si dhe të lehtësojnë çrregullimet e tretjes.
  • Ndihmon në funksionin dhe zhvillimin e trurit, ul presionin e gjakut, nivelet e kolesterolit dhe triglicerideve dhe lehtëson PMS-në dhe ngërçet.
  • Burim i acideve yndyrore esenciale.
  • Ndihmon në mirëqenien e shëndetit kardiovaskular dhe funksionin e trurit.

Doza e rekomanduar është 2 kapsula në ditë pas ushqimit.

Shiko edhe