Ada Herbs Organic Honey Shampo * 250 ML

Ada Herbs Organic Honey Shampo * 250 ML

Lekë 2,600.00
Title:  
Shampo organike Mjalti me një formulë të lehtë që pastron dhe hidraton flokët.

250 ml

Shampo organike Mjalti me një formulë të lehtë që pastron dhe hidraton flokët. 

Flokët zbardhen dhe zbuten duke i dhënë një pamje të mëndafshtë. 

Flokët ushqehen thellë nga përbërësit e tyre natyralë organikë. 

Ky produkt është i sigurt për t'u përdorur në flokë të lyer dhe të trajtuar kimikisht. Nuk përmban parabene, silic, fenoksietanol ose SLS.

Masazhojeni sasinë e dëshiruar në flokë dhe skalp të lagur sipas nevojës. 

Shpëlajeni mirë.

Për një shkumë më të trashë, shtoni më shumë ujë pasi masazhoni.

Shiko edhe