Ada Herbs Organic Shampo Wine Refill * 500 ML

Ada Herbs Organic Shampo Wine Refill * 500 ML

Lekë 3,300.00
Title:  
Rimbushje për Shampon me Ekstrakte të Gjetheve të Rrushit.

500 ml

Shampo organike me ekstrakte Gjethe Rrushi është një formulë e lehtë, e dalluar për vetitë e shkëlqyera antioksiduese, balancimin e sebumit të skalpit dhe e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve.

Ai ushqen dhe pastron flokët në thellësi me përbërësit e tij natyralë organikë. I butë në lëkurën e kokës.

Ky produkt është i sigurt për t'u përdorur në flokë të lyer dhe të trajtuar kimikisht.

Nuk përmban parabene, silic, fenoksietanol ose SLS.


Masazhojeni sasinë e dëshiruar në flokë dhe skalp të lagur sipas nevojës.

Shpëlajeni mirë.

Për një shkumë më të trashë, shtoni më shumë ujë pasi masazhoni.


Shiko edhe