Uriage GYN-8 Intimate Hygiene Soothing Cleansing Gel *100 ML

Uriage GYN-8 Intimate Hygiene Soothing Cleansing Gel *100 ML

Lekë 1,500.00
Title:  
Xheli larës intim nga Uriage pastron, qetëson dhe balancon lëkurën.

100 ml

Xheli larës intim nga Uriage pastron, qetëson dhe balancon lëkurën.

Kompleksi pastrues Glyco-Gyn (gliko-esteret dhe gliko-flavonoidët e Edelweiss) ofron veprim pastrues të butë pa shkaktuar thatësi. pH 8 i kombinuar me pirokton olaminë ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit natyror.

Përbërësit aktivë:

  • Ujë termal Uriage
  • GLYCO-GYN complex Piroctone olamine
  • Pa sapun
  • Hipoalergjik

Të përdoret çdo herë në rast acarimi të mukozës. Shkumojeni me ujë dhe më pas shpëlajeni.