Chicco Baby Sapone * 100 GR

Lekë 280.00
Title:  
Sapun për higjenën e bebes.

100 gram

  • Sapuni Chicco Baby Moments kujdeset për lëkurën e ndjeshme dhe delikate të foshnjës tuaj çdo ditë.
  • Formula e tij është e pasur me përbërës natyralë si Glicerina, e cila hidraton thellësisht lëkurën e foshnjës. Aloe Vera ka veprim qetësues dhe krijon një barrierë mbrojtëse natyrore nga dëmtimi i faktorëve të jashtëm mjedisorë.
  • Vaji i ullirit, një tjetër përbërës kryesor i sapunit, është i pasur me vitamina dhe antioksidantë. Antioksidantët e mbajnë lëkurën të shëndetshme, ndërsa vitaminat si A, D, K, E, ushqejnë dhe hidratojnë thellësisht lëkurën duke e mbajtur atë tepër të butë.
  • Përbërës me origjinë 100% vegjetariane.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.
  • Formulë e testuar dermatologjikisht.
  • Pa kimikate, pa paraben, SLS, SLES, ngjyrues, alkool.

-

Shiko edhe