Genove Laboratorio Pilopeptan * 60

Genove Laboratorio Pilopeptan * 60

Lekë 2,600.00
Title:  
Suplement ushqimor për mirëqënien e flokëve.

60 kapsula

Genove Laboratorio Pilopeptan Capsules është një suplement ushqimor, që i siguron trupit komponentët e nevojshëm (vitamina, aminoacide squfuri, minerale) për të ndaluar rënien e flokëve dhe për të stimuluar rritjen e tyre.

Përmban:

  • Fosfati i Kalciumit dhe Acidi Pantotenik (Vitamina B5): Përbërës, që stimulojnë rritjen e flokëve, rrisin rigjenerimin dhe përmirësojnë rezistencën e tyre.
  • Biotina (Vitamina B7), Ekstrakti i Melit (Panicum miliaceum) dhe Aminoacidet e Squfurit: Forcojnë rrënjën e flokëve.
  • Vitamina E: Vepron si një antioksidant dhe stimulon qarkullimin e gjakut.

Merrni 2 kapsula Pilopeptan në ditë gjatë vaktit të mëngjesit, për të paktën 3 muaj.

Shiko edhe