Rvb Lab Hyalu C+ Hyperactive Anti-Age Concetrate 30 ML

Lekë 6,600.00
Title:  
Serum intensiv anti-rrudhë me përmbajtje të lartë të Vitaminës C dhe Acidit Hialuronik.

30 ML

Trajtim intensiv anti-rrudhë i krijuar posaçërisht për:
● Humbjen e tonifikimit, rrudhat, fotoplakjen, stresin e shkaktuar nga radikalet e lira, dëmtimin oksidativ, rrezet UV.
● Lëkurat e lodhura që duhet të oksigjenohen, veçanërisht pas periudhave të stresit ose terapive farmakologjike.
● Lëkurat e prirura për skuqje dhe rosacea.

- HYALU SMART PGA 2.5%: stimulon prodhimin e Acidit Hialuronik.
- Vitamina C e stabilizuar 10%: vepron tek rrudhat e thella dhe njollat në lëkurë duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe elastinës.
- Kreatina 1%: rregullon dëmet e shkaktuara nga faktorët e jashtëm dhe radikalet e lira, duke stimuluar rigjenerimin e lëkurës dhe forcimin e shtresës mbrojtjëse të lëkurës.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato sensitive.
Aplikojeni në fytyrë dhe qafë pas pastrimit.
Mund të përdoret në të gjithë sipërfaqen e fytyrës, përfshirë këtu edhe zonën e syve apo përreth gojës.

Shiko edhe