Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex *30

Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex *30

Lekë 6,933.00
Title:  
Suplemet ushqimor me acid hialuronik dhe kolagjen që ndihmon në ushqyerjen e lëkurës, sytë dhe kyçeve.

30 tableta

Hidratimi është i rëndësishëm për një mënyrë jetese të shëndetshme.

  • Acidi hialuronik është hidratuesi i trupit tonë. Gjendet në sasi të mëdha në lëkurë, sy dhe kyçe.
  • Rrezet UV, rrezet e diellit, duhani, ndotja dhe plakja mund të zvogëlojnë sasinë e acidit hialuronik në trup. Kjo mund të çojë në rrudha.

Kompleksi i avancuar i acidit hialuronik dhe kolagjenit ndihmon:

  • Rrit kolagjenin e lëkurës në vetëm 12 javë, rrit elasticitetin e lëkurës dhe zbut shfaqjen e rrudhave.
  • Ndihmon që lëkura të jetë e shëndetshme dhe rinore.
  • Mbështet shëndetin e kyçeve me kondroitin dhe vitaminë C për formimin e kolagjenit.


Doza e rekomanduar është 1 tabletë në ditë, pas ushqimit.

Shiko edhe