Vitabiotics Jointace Original * 30

Vitabiotics Jointace Original * 30

Lekë 2,000.00
Title:  
Suplement ushqimor për mirëqënien e kockave dhe kartilagove.

30 tableta

Vitabiotics Jointace Original është një suplement për mirëmbajtjen e shëndetit të kockave dhe artikulacioneve.

Ai përmban:

 • Glukozaminë, e cila ndihmon në rritjen e kockave të shëndetshme. Ka një ndikim shumë të madh te personat, që kanë rrezik të preken nga osteoporoza.
 • Kondroitinë, përdoret kundër osteoartritit.
 • Vitaminë D, e nevojshme për forcimin e kockave dhe muskujve.
 • Bakër, i cili ndihmon në parandalimin e osteoartritit dhe mirëfunksionimin e kyçeve.
 • Ekstraktet e Xhinxherit forcojnë formimin dhe parandalojnë reduktimin e densitetit kockor.

 • Këshillohet përdorimi i 2 tabletave në ditë, gjatë vaktit kryesor duke i shoqëruar me shumë ujë.

  • Tabletat nuk përtypen.
  • Nuk duhet tejkaluar doza ditore e rekomanduar.


  Shiko edhe