Vitabiotics Perfectil Hair Crush Gummies*60

Vitabiotics Perfectil Hair Crush Gummies*60

Lekë 4,500.00
Title:  
Suplement ushqimor që ndihmon në mirëqenien e flokëve.

60 tableta të përtypshme

Perfectil Hair Crush Gummies janë një mënyrë e lehtë dhe e shijshme për t'u siguruar që flokëve tuaj t'u jepet pak dashuri shtesë dhe një mbështetje e madhe ushqyese.

Perfectil Hair Crush Gummies përmban një formulë të specializuar të zhvilluar për të ofruar mbështetje për flokët tuaj dhe është krijuar për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të bukurisë.

 Falë formulës së trefishtë aktive ofron gjithashtu mbështetje për lëkurën dhe thonjtë tuaj.

 Me 21 lëndë ushqyese të zgjedhura me kujdes, duke përfshirë:

  • Biotin, selen dhe zink të cilat kontribuojnë në ruajtjen e flokëve normalë.
  • Bakri i cili kontribuon në pigmentimin normal të flokëve.
  • Gjithashtu përfshin aminoacide, ekstrakt të farave të rrushit, ekstrakt të bishtit të kalit dhe Co-Q10.
  • Seleni i cili kontribuon në ruajtjen e flokëve dhe thonjve normalë
  • Riboflavina (vit. B2), niacina (vit. B3) dhe biotina kontribuojnë në ruajtjen e lëkurës normale.
Perfectil Hair Crush Gummies u siguron flokëve tuaj një spektër gjithëpërfshirës të lëndëve ushqyese thelbësore bio-aktive të cilat gjithashtu përfitojnë mirëqenien tuaj të përgjithshme.


Doza e rekomanduar është 3 tableta të përtypshme në ditë pas ushqimit.

Shiko edhe