Arthrostop rapid kt*60

Arthrostop Rapid * 60

Lekë 2,340.00
Title:  
Suplement për kyçet.

60 tableta

Suplementi ArthroStop Rapid përmban një kombinim të substancave efektive që mbrojnë dhe rigjenerojnë artikulacionet.

Përbërësit:
  • Sulfati i glukozaminës dhe sulfati i kondroitinës janë substanca thelbësore për ndërtimin e kërcit dhe indeve të tjerë lidhës, kockave, ligamenteve dhe tendinave. Ato janë thelbësore për ruajtjen e qëndrueshmërisë, elasticitetit dhe lëvizshmërisë së gjymtyrëve.
  • Glukosamina (glukozamina sulfate) mbron dhe rigjeneron sipërfaqen e kyçeve dhe ka efekte anti-inflamatore.
  • Kondroitina ndihmon në mirëfunksionimin, fleksibilitetin dhe lëvizshmërinë e gjymtyrëve.
  • Boswellina redukton inflamacionin që mund të shkaktojë dhimbja e artikulacioneve.
  • Mangani është i dobishëm për ndërtimin e strukturës së kockave.
  • Vitamina C është thelbësore për mirëfunksionimin e kockave dhe kërceve.

Arthrostop rapid vepron në të gjitha artikulacionet: të këmbëve, gishtave, krahëve dhe shtyllës kurrizore.
Doza e rekomanuar është 3 tableta në ditë.
Për rezultate efikase, është e nevojshme të përdorni produktin 2-3 muaj.
Për efekt maksimal, ju rekomandojmë të përdorni tabletat ArthroStop me ArthroStop Gel për trajtimin lokal të dhimbjeve të nyjeve 
dhe muskujve.

Shiko edhe