Combiart * 30

Combiart * 30

Lekë 3,900.00
Title:  
Suplement ushqimor për mirëqënien e sistemit muskulo-skeletik.

30 kapsula

Combiart rekomandohet për periudha të gjata kohore, si një ndihmës në të gjitha ato situata në të cilat duhet të ruhet mirëqënia e artikulacioneve (p.sh. sportive, pas traumave).

Përfitimet e përbërësve:

  • Sulfati i Glukozaminës- Ndërhyn në sintezën e glikozaminoglikaneve dhe proteoglikaneve, përbërës thelbësorë të kërcit dhe kyçeve.
  • Kondroitin Sulfat- Kontribuon në elasticitetin e kërcit.
  • Acidi Hialuronik- Ruan lubrifikimin e nyjeve, duke i mbrojtur nga konsumimi.
  • Vitaminë C- Kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kockave dhe kërceve.

Rekomandohet të merrni 1 tabletë në ditë me një sasi të madhe ujë.

Shiko edhe