Jalu-D * 30

Jalu-D * 30

Lekë 3,000.00
Title:  
Suplement ushqimor me bazë Vitaminë D dhe Acid Hialuronik.

30 tableta

Jalu-D është një suplement ushqimor, i indikuar për femra dhe meshkuj, për mirëqënien e sistemit muskulo-skeletik.

Përmban:

  • Vitaminë D, e cila mbron dhe forcon kockat dhe dhëmbët.
  • Acidi Hialuronik ndihmon në rritjen dhe zhvillimin e kockave dhe kërceve..
  • Magnezi me një efekt të rëndësishëm në densitetin kockor.

Krahas efektit në sistemin muskulo-skeletik, kjo përbërje ndikon në forcimin e sistemit imunitar.

Këshillohet përdorimi i 1 tablete në ditë.

Shiko edhe