Nature's truth Ultra Collagen Powder * 198 G

Nature's truth Ultra Collagen Powder * 198 G

Lekë 4,150.00
Title:  
Suplement ushqimor me bazë kolagjeni, në formë pluhuri.

198 g

Nature's truth Ultra Collagen Powder është projektuar posaçërisht për të mbështetur shkëlqimin natyral të lëkurës suaj, flokët e mrekullueshëm dhe thonjtë e fortë duke ju ofruar dy Kolagjenë vitalizues – Tipi I dhe Tipi III. 

Pluhuri ynë i kolagjenit ju ofron 20 gram Kolagjen dhe 18 gram Proteina në ditë, duke e bërë atë një shtesë të lehtë për rutinën tuaj të mirëqenies. 

Me një formulë krejtësisht pa erë dhe pa aromë, pluhuri ynë i kolagjenit përzihet lehtësisht me çdo pije të nxehtë ose të ftohtë, smoothie ose recetë të preferuar!

Udhëzime:

  • Për të rriturit, përzieni një (1) lugë (rreth 6,7 g) pluhur kolagjeni tri herë në ditë (20 g kolagjen, 18 g proteina) me 150-250 ml lëng të ftohtë ose të nxehtë. 
  • Përziejini mirë ose përdorni blenderin për rezultate më të mira. 
  • Për përfitime optimale, konsumojeni me stomak bosh dhe prisni 30 minuta para se të hani. 
  • Shmangni marrjen e kolagjenit të tipit 2 brenda 1 ore.

Shiko edhe