Rvb Lab Meso Fill Fill & Peel Plumping Skin Renewal Serum * 30 ML

Lekë 7,200.00 Lekë 9,000.00
Title:  
Serum intensiv, parandalues dhe trajtues i çdo shenje të plakjes.

30 ml

Rvb Lab Meso Fill Fill & Peel Plumping Skin Renewal Serum është një serum intensiv anti-rrudhë me një veprim të dyfishtë perfeksionues të teksturës së lëkurës:

  • EFEKTI FILLER
Redukton rrudhat e mimikës, rrudhat krono- dhe foto-plakje;
  • EFEKTI PEEL
Efektiv kundër njollave të errëta të çdo lloji dhe çehre të pabarabartë. Me acide eksfoliuese me çlirim të qëndrueshëm të mikrokapsuluar përshpejton rigjenerimin qelizor, duke e lënë lëkurën menjëherë më të butë dhe më të lëmuar. Me teksturën e tij ultra-zbutëse, e bën lëkurën më të lëmuar dhe më të shndritshme që në aplikimin e parë.

Ai përmban:
  1. HYALU SMART PGA, i cili stimulon prodhimin e acidit të ri hialuronik dhe e mbron atë nga degradimi.
  2. NIO_TECH HYALURONIC ACID 3D është një sistem hiper-dorëzimi i përbërësve aktivë që, falë vezikulave transportuese fleksibël të madhësive të ndryshme, ndihmon lloje të ndryshme të acidit hialuronik me peshë të ulët molekulare të depërtojnë thellë në lëkurë, për një efekt efektiv kundër rrudhave. Siguron efekt ridensifikimi në çdo shtresë të lëkurës.
  3. Veprim zbutës i avancuar Hexapeptide-1 në rrudhat e mimikës.
  4. Acid Salicilik i Mikro-kapsuluar 2%: nxit rinovimin e lëkurës, duke e lënë lëkurën më të lëmuar dhe me një çehre më të njëtrajtshme.

  • Aplikojeni në fytyrë dhe qafë pas pastrimit.
  • Mund të përdoret në të gjithë sipërfaqen e fytyrës.
  • Shmangni kontaktin direkt me sytë.

Shiko edhe