Vitabiotics Jointace Max Triple Pack * 84

Vitabiotics Jointace Max Triple Pack * 84

Lekë 5,000.00
Title:  
Suplement ushqimor për ushqyerjen e kockave.

84 tableta

Jointace Max ju jep suport të trefishtë me Kolagjen, Glukozaminë, Kondroitin, Omega-3.

  • Kartilagot dhe shendeti I kockave është i rëndësishëm për mirëqenien afatgjate.
  • Jointace Max është zhvilluar nga ekspertët e Vitabiotics dhe siguron një kombinim unik të mikroelementeve, vitaminave dhe nutrienteve, ideale për ata të cilët kanë një jetë aktive, ushtrojnë sporte ose ndodhen në moshën e tretë.
  • Pa gluten. Pa laktozë.Merrini gjatë vaktit tuaj kryesor, të treja tabletat, 1 tabletë Glukozaminë (tableta e zeze), 1 tabletë Kolagjeni (tableta roze), 1 tabletë Omega 3 (tableta jeshile).

Shiko edhe