A-Derma Dermalibour Repairing Cream * 50 ML

A-Derma Dermalibour Repairing Cream * 50 ML

Lekë 1,500.00
Title:  
Krem riparues i lëkurës së irrituar.

50 ml

A-Derma Dermalibour Repairing Cream është një krem restaurues, i përbërë nga 2% më shumë Glicerinë.

Kryen disa funksione ku përmendim:

  • Mbron lëkurën nga përhapja e baktereve, riparon duke promovuar shërimin falë Bakrit dhe Zinkut.
  • Tërshëra Rhealba, e cila është një bimë aktive me origjinë 100% natyrale, hidraton intensivisht për të lehtësuar lëkurën e irrituar ose kruarjen.
Lëkura merr të gjithë butësinë e nevojshme. 

Tekstura e tij nuk lë shenja të bardha, dhe i reziston ujit.

I toleruar mirë, mund të përdoret në lëkurën e brishtë të foshnjave dhe fëmijëve.

  • Aplikojeni produktin disa herë në ditë në lëkurë të thatë, duke e masazhuar lehtë deri në përthithje të plotë të tij.
  • Shmangni kontaktin me sytë.

Shiko edhe