Brushworks Exfoliating Gloves

Lekë 600.00
Sasia:  

Set me doreza eksfoliuese.

-

Brushworks Exfoliating Gloves eksfolion butësisht lëkurën tuaj me këtë paketë super të lezetshme.

Këto doreza të lehta për t'u përdorur do të largojnë çdo lëkurë të thatë dhe do të nxisin qarkullimin e gjakut, që i jep trupit tuaj një shkëlqim dhe butësi! Thjesht lëvizni me lëvizje rrethore për të eksfoluar dhe përmirësuar rutinën tuaj të dushit.

Shiko edhe