Brushworks HD Cushioned Satin Sleep Mask

Lekë 1,400.00
Title:  
Maska e gjumit e Brushworks konsiderohet si aksesori më i mirë për një natë të qetë me gjumë të pandërprerë!

-

Brushworks HD Cushioned Satin Sleep Mask  konsiderohet si aksesori më i mirë për një natë të qetë me gjumë të pandërprerë! . E dizenjuar për ata që vlerësojnë komoditetin dhe stilin e mirë të gjumit. 

Maskat e gjumit prej sateni të Brushworks janë më shumë se thjesht një mbulesë sysh, ato tregojnë elegancë dhe sofistikim. E bërë nga materiali saten me cilësi të lartë në një nuancë të këndshme rozë për fëmijë dhe të rritur, kjo maskë jo vetëm që ndihet tepër e butë ndaj lëkurës tuaj, por gjithashtu duket tepër e këndshme. 

Maska mbron sytë tuaj nga drita e padëshiruar që shpesh ju bezdis apo prish gjumin. 

Pavarësisht nëse jeni një gjumë apo thjesht dëshironi një moment qetësie, kjo maskë ju siguron të shijoni pushim të pandërprerë, natë pas nate. Sateni i lehtë parandalon presionin mbi sytë tuaj, duke ju siguruar që të zgjoheni duke u ndjerë të shplodhur dhe energjikë.

Shiko edhe