Brushworks Makeup Headband and Scrunchie Set

Lekë 1,100.00
Title:  
Thjeshtoni rutinën tuaj për kujdesin e lëkurës ose aplikimin e makeupit.  

-

Thjeshtoni rutinën tuaj për kujdesin e lëkurës ose aplikimin e makeupit.                           

Seti përmban shiritin e kokës dhe një  scrunchie prej mikrofibre ideale për t'i mbajtur flokët larg fytyrës.

Materiali mikrofibër ndihmon gjithashtu në zbutjen e rënies dhe reduktimin e thyerjes së flokëve. Së bashku, ky set ofron prakticitet dhe rehati, duke siguruar që rutina juaj e bukurisë të jetë e qetë dhe efikase.

Brushworks Makeup Headband and Scrunchie Set
Brushworks Makeup Headband and Scrunchie Set
Brushworks Makeup Headband and Scrunchie Set

Brushworks Makeup Headband and Scrunchie Set

Çmimi fillestar1,100Lekë
SHTO NË SHPORTË

You May Also Like

Recently Viewed

   
No reviews

Customer Reviews

No reviews yetWRITE A REVIEW

Na ndiq në Instagram

#instagram

Vegan
Cuertly Free
Contact +355675257599
Fast Delivery
© 2024, Skin Care Albania. All rights reserved.Powered by Shopify
Shteti
Shqipëri (ALL L)
Mënyrat e pagesësPërdorimi:

  • Shiritin e kokës përdoreni përpara se të grimoheni ose të kryeni rutinën tuaj të kujdesit të fytyrës, për të mbajtur flokët larg saj. 
  • Me scrunchien mund të kapni flokët gjatë këtij procesi dhe gjithashtu mund ta përdorni gjatë natës pasi është tepër e butë dhe e rehatshme.Shiko edhe