Brushworks MakeUp Headbands * 2

Brushworks MakeUp Headbands * 2

Lekë 1,400.00
Title:  
Prezantimi i Headband të grimit të Brushworks, aksesori më i mirë për rutinën tuaj të bukurisë!

2 copë

Prezantimi i Headband të grimit të Brushworks, aksesori më i mirë për rutinën tuaj të bukurisë! 

Këto shirita të lezetshëm të kokës janë krijuar për të ofruar stil dhe funksionalitet, duke siguruar një përvojë të rehatshme dhe të përshtatshme sa herë që aplikoni grimin ose kujdesin e lëkurës. Me teksturën e tyre super të butë, dizajnin e adhurueshëm të harkut, këto shirita koke janë një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. 

Çdo paketë përfshin dy shirita të lezetshëm të kokës, një në një nuancë të bukur rozë për fëmijë, duke i shtuar një prekje elegance rutinës suaj të bukurisë. Shiriti i dytë i kokës është një dizajn i mrekullueshëm me vija rozë dhe të bardhë, duke e bërë atë një zgjedhje argëtuese dhe në modë. Një nga tiparet e spikatura të shiritave të kokës së grimit Brushworks është brezi i tyre elastik. Ky dizajn inovativ lejon një përshtatje të rehatshme dhe të sigurt në të gjitha format dhe madhësitë e kokës. 

Pavarësisht nëse keni flokë të gjatë apo të shkurtër, të trashë apo të hollë, këto shirita koke do të qëndrojnë të qetë në vend, duke siguruar që ju të mund të fokusoheni në aplikimin tuaj të grimit ose kujdesit të lëkurës pa ndonjë shpërqendrim.

Shiko edhe