Brushworks No. 9 Angled Flat Top Foundation Buffing Brush

Brushworks No. 9 Angled Flat Top Foundation Buffing Brush

Lekë 400.00
Title:  
Furçë për përhapjen e produkteve të lëngshme.

-

Perfeksiononi rutinën tuaj të përditshme të grimit me furçën për fshirjen e bazës me kënd të sipërm të sheshtë Brushworks nr. E krijuar për të përzier pa mundim kremin dhe produktet e lëngshme, kjo furçë transformon aplikimin tuaj të fondatinës, duke siguruar një përfundim të përsosur. Dizajni me kënd i furçës është një ndryshim i lojës, duke përzier pa mundim bazën në konturet e fytyrës tuaj për një rezultat të qetë. Me qime sintetike super të buta taklon, kjo furçë siguron që fondatina juaj të rrëshqasë në mënyrë të qetë dhe të barabartë, ndërsa është jashtëzakonisht e butë me lëkurën. Me një vlerësim të shkallës së densitetit prej 4, kjo furçë arrin ekuilibrin e përsosur midis paketimit të dendur për marrje efektive të produktit dhe gëzofës për një përfundim të butë dhe natyral. Qimet janë tepër të buta, duke ofruar një prekje luksoze që lejon aplikimin e saktë dhe përzierjen pa probleme. Kjo e bën atë një zgjedhje perfekte për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato më të ndjeshmet. Pavarësisht nëse synoni një pamje glam me mbulim të plotë ose një përfundim më natyral, kjo furçë mund t'i bëjë të gjitha me lehtësi.

Shiko edhe