Brushworks Satin Hair Turban

Lekë 1,400.00
Title:  
Turban në material satin për flokët.

-

Zgjohuni me flokë të lëmuar bukur  me turbanin e flokëve Brushworks Saten! 

I shkëlqyer për flokët kaçurrelë, ky aksesor luksoz i flokëve prej sateni përmban një dizajn elegant të harkut dhe një brez elastik për të mbajtur çallmën në vend ndërsa flini. Ky është një aksesor luksoz dhe praktik i krijuar për të revolucionarizuar rutinën tuaj të kujdesit të flokëve. E krijuar nga materiali saten i lëmuar dhe i mëndafshtë, ky çallmë është jashtëzakonisht i butë për flokët tuaj, duke minimizuar fërkimin dhe duke reduktuar rrezikun e thyerjes dhe kërcitjes. Dizajni i çallmës prej sateni ju lejon të mbështillni me lehtësi dhe siguri flokët tuaj, duke siguruar një përshtatje të rehatshme që qëndron në vend ndërsa bëni rutinën tuaj pas dushit dhe ndërsa flini. Brushworks Satin Hair Turban është i përshtatshëm për të gjitha llojet dhe gjatësitë e flokëve dhe janë veçanërisht të dobishme për ata me flokë delikate ose kaçurrela.

Shiko edhe