Caudalie Beauty Elixir* 100ML

Caudalie Beauty Elixir* 100ML

Lekë 5,160.00
Title:  
Caudalie Beauty Elixir ka veti zbutëse, ndriçon lëkurën dhe i jep një pamje të shkëlqyeshme. 

100 ml

Caudalie Beauty Elixir ka veti zbutëse, ndriçon lëkurën dhe i jep një pamje të shkëlqyeshme. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

  • Frymëzuar nga eliksiri rinor i Mbretëreshës Isabella të Hungarisë, ky kujdes për lëkurën zbut tiparet, zvogëlon poret dhe i jep një shkëlqim të vërtetë fytyrës.
  • Një përzierje e  rrushit, lules së portokallit, trëndafilit, balsamit organik të limonit dhe rozmarinës ofron një aromë të mrekullueshme dhe duke i bërë aplikimet një kënaqësi të vërtetë.
  • Lëkura juaj shkëlqen, dhe ju dukeni rrezatues.
  • Pa paraben, pa fenoksietanol.


Tundeni para përdorimit. Shmangni sytë. Spërkateni në fytyrën tuaj para kremit tuaj hidratues, në mënyrë që të freskoni lëkurën.

Shiko edhe