Neostrata Repair Exfoliating Wash 125 ML

Lekë 4,790.00
Title:  
Shkumë larëse pa sapun për të gjitha tipologjitë e lëkurave.

125 ML

NeoStrata Skin Active Exfoliation Wash është një pastrues pa sapun që heq në mënyrë efektive yndyrën e tepërt dhe makjazhin nga lëkura.
Formula unike me Polihidroksi acide (PHA), përfshirë Acidin Maltobionik bën të mundur eksfolimin dhe pastrimin e papastërtive nga poret.
Larësi është i pasur me një kompleks botanik të ekstrakteve të Aloes, Kamomilit, Kastravecit dhe Rozmarinës, të cilat ndihmojnë në normalizimin e niveleve të pH të lëkurës dhe përgatitjen e saj për kremërat pasues të rutinës ditore.
  • Lëkura ndihet super e butë dhe e shëndetshme.
  • Pa sapun. 
  • Pa aromë.
Pastroni lëkurën në mëngjes dhe në darkë me larësin Exfoliating Wash duke e masazhuar butësisht në fytyrë të lagur më parë.
Shpëlajeni më pas tërësisht me ujë.

Shiko edhe