Neostrata Firming Dermal Replenishment 50 Gr

Lekë 9,000.00
Title:  
Krem i cili hidraton në mënyrë intensive dhe të menjëhershme lëkurën.

50 Gram

Kremi për fytyrën Dermal Replenishment përdor teknologjinë Natyrore Moisturizing Factor (NMF) për të forcuar barrierën e lagështisë së lëkurës dhe për të zvogëluar dukshëm shfaqjen e rrudhave të imta dhe të thella. 
Teknologjia e patentuar Aminofil® ndihmon për të mbushur volumin e lëkurës, duke zbutur sipërfaqen e saj dhe duke ju dhënë një shprehje më rinore.
Neoglucosamine® ka veprim tonifikues dhe e bën lëkurën të duket më e fortë dhe e shëndetshme.

Përfitimet kryesore:
  • Hidraton lëkurën në thellësi.
  • Redukton rrudhat
  • Përmirëson pamjen e lëkurës (e bën atë më të ndritshme, rinore dhe të butë)
  • Jo yndyror dhe jo komedogjenik.
Përhapeni kremin butësisht në mbrëmje mbi fytyrë dhe qafë të pastruar më parë.

Shiko edhe