Caudalie Resveratrol Lift Firming Serum*30 ML

Caudalie Resveratrol Lift Firming Serum*30 ML

Lekë 7,210.00
Title:  
Serum që ndihmon në reduktimin e rrudhave të fytyrës.

30 ml

Caudalie Resveratrol Lift Firming Lift Serum është një serum i bazuar në acid hialuronik, resveratrol 1000 dhe kolagjenit vegan që korrigjon rrudhat.

  • Me kolagjen vegan për më shumë efektivitet, 2 herë më efektive se Retinoli në prodhimin natyror të kolagjenit.
  • Falë kombinimit të tij të patentuar të resveratrolit, acidit hialuronik dhe përforcuesit të kolagjenit vegan, serumi korrigjon rrudhat dhe zbut konturet e fytyrës
  • I përbërë me më shumë se 97% përbërës me origjinë natyrale, tekstura e tij e butë shkrihet në lëkurë pa lënë një fund të yndyrshëm.
  • Kompleksi aromatik i saj lë lëkurën të aromatizuar lehtë me nota borziloku, limoni, kamomili, trumze dhe lule portokalli.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.


Të aplikohet në mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë, qafë dhe dekolte përpara kremit tuaj.

Shiko edhe