Neostrata Enlighten Ultra Brightening Cleanser 100 ML

Lekë 4,260.00
Title:  
Larës në formë kremi për lëkurat e hiperpigmentuara.

100 ML

Larës kremoz, i cili pastron yndyrën, papastërtitë dhe makiazhin duke e lënë lëkurën të shëndetshme dhe të rifreskuar.
Hapi i parë në regjimin e përditshëm me Neostrata, i cili ndihmon në përgatitjen e lëkurës për përfitimet maksimale të trajtimit nga linja Enlighten.

Përbërësit aktivë:
NeoGlucosamina e patentuar, një amino sheqer joacidik- eksfolion butësisht dhe ndihmon në reduktimin e shenjave të errëta sipërfaqësore të lëkurës.
Ekstrakti i frutave të portokallit- minimizon njollat e errëta dhe ndihmon në zbardhjen e lëkurës duke përmirësuar ngjyrën dhe strukturën e saj.
Lule Lavandër- qetëson lëkurën e irrituar.
Aplikojeni në fytyrë të lagur më parë dhe masazhojeni në të gjithë sipërfaqen e fytyrës. 
Shplajeni me ujë të bollshëm. 
Përdoreni dy herë në ditë.

Shiko edhe