Jowae Eau De Soin Hydratante * 200 ML

Jowae Eau De Soin Hydratante * 200 ML

Lekë 1,200.00
Title:  
Esencë freskuese dhe hidratuese për të gjitha tipet e lëkurës.

200 ml

Jowae Eau De Soin Hydratante është një esencë freskuese, që përmban Lumifenolet ekskluzive Jowaé për të zbuluar shkëlqimin e lëkurës tuaj dhe ujin Sakura për të freskuar lëkurën.

Ky spërkatës uji freskon menjëherë lëkurën dhe hidraton atë. E përkryer si tonik pas pastrimit ose për të hidratuar gjatë gjithë ditës.

Përbërësit kryesorë:

  • Lumifenolet antioksidante mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira;
  • Uji i luleve të Qershisë i jep një hidratim të thellë lëkurës, që zgjat deri në 8 orë rresht.

Aplikoni JOWAÉ Hydrating Water Mist si hapin e parë të rutinës së kujdesit të lëkurës pas pastrimit dhe gjatë gjithë ditës sipas nevojës.

Shiko edhe