Neostrata Enlighten Brightening Eye Cream 15 GR

Lekë 6,500.00
Title:  

Krem për trajtimin e rrathëve të zinj dhe rrudhave të imta, ekzistuese përreth zonës së syve.

15 gram

Krem i fuqishëm për zonën delikate rreth syve, që ndihmon në zbehjen e rrathëve të errët nën sy, ndërkohë që një përzierje Peptidi dhe Ekstrakti Natyror i Algave zvogëlon rrathët e errët deri në thellësinë e tyre.
Acidi Laktobionik dhe Glukonolaktoni, antioksidantë të fuqishëm, ndihmojnë në parandalimin e prishjes së kolagjenit dhe ndërtimin e matriksit të lëkurës duke zbutur rrudhat e imta dhe ekzistuese nga brenda jashtë në mënyrë që lëkura të duket më e fortë dhe më e re.
Vitamina C ofron mbrojtje të fuqishme antioksidante.


Aplikoni kremin përreth zonës së syve, 2 herë në ditë.

Shiko edhe