Jowae Eau Micellaire Demaquillante * 400 ML

Jowae Eau Micellaire Demaquillante * 400 ML

Lekë 1,680.00
Title:  
Ujë micelar, pastrues i make-up, për të gjitha tipet e lëkurës.

400 ml

Jowae Eau Micellaire Demaquillante pastron dhe heq make-up. Lëkura është e pastër, pa grim dhe papastërti. Ajo rrezaton një shkëlqim të ri. Lëkura është e freskët dhe me shkëlqim.

Asetet:

  • Lumifenolet antioksidante;
  • Ekstrakt Peoni perandorake;
  • Glicerinë vegjetale;
  • Kompleks zbutës.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje me një tampon pambuku.

Shiko edhe