Jowae Gel Vitaminee Hydratant Energisant * 40 ML

Jowae Gel Vitaminee Hydratant Energisant * 40 ML

Lekë 2,400.00
Title:  
Xhel hidratues dhe ushqyes për lëkurë të ndjeshme.

40 ml

Jowae Gel Vitaminee Hydratant Energisant është një xhel energjik, i pasur me vitamina për lëkurën e lodhur.

  • Ai kombinon Lumifenolet me Kumquat, një superfrut i pasur me vitaminë C dhe minerale.
  • Ai gjithashtu përmban një ekstrakt të Ruscus që redukton shfaqjen e ënjtjeve dhe rrathëve të errët.

Lëkura është e hidratuar, e lëmuar dhe e tonifikuar. Shenjat e lodhjes duken të paqarta, pamja është e freskët dhe e çlodhur.
Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës edhe të ndjeshme.

97% e përbërësve janë me origjinë natyrale.
0% Parabenë, Fenoksietanol, vaj mineral, Silikon, përbërës me origjinë shtazore, bojë sintetike.


Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje me lëvizje rrethore delikate.

Shiko edhe