Jowae Gel Yeux Vitaminee 15 ML

Jowae Gel Yeux Vitaminee 15 ML

Lekë 1,610.00 Lekë 2,015.00
Title:  
Xhel ushqyes për zonën rreth syve.

15 ml

Jowae Gel Yeux Vitaminee është një xhel energjik, i pasur me vitamina për konturin e syve.

  • Ai kombinon Lumifenolet me Kumquat, një superfrut i pasur me vitaminë C dhe minerale. 
  • Ai gjithashtu përmban një ekstrakt të Ruscus që redukton shfaqjen e ënjtjeve dhe rrathëve të errët. 

Konturi i syve është i hidratuar, i lëmuar dhe i tonifikuar. Shenjat e lodhjes duken të paqarta, pamja është e freskët dhe e çlodhur.
Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës edhe të ndjeshme.
I testuar oftalmologjikisht.

97% e përbërësve janë me origjinë natyrale.
0% Parabenë, Fenoksietanol, vaj mineral, Silikon, përbërës me origjinë shtazore, bojë sintetike.

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje me lëvizje rrethore delikate.

Shiko edhe