Jowae Masque D'Eau Repulpant 50 ML

Jowae Masque D'Eau Repulpant 50 ML

Lekë 1,400.00 Lekë 1,750.00
Title:  
Maskë hidratuese për të gjitha tipet e lëkurave.

50 ml

Jowae Masque D'Eau Repulpant është një maskë fytyre thellësisht hidratuese e bërë nga 96% përbërës natyralë. Përzierja e tij unike e Ujit sakura, Vajrave të Bajameve të ëmbla dhe Farave të Lirit, dhe Glicerinës vegjetale ofron përfitime për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme. 

Lëkura rimbushet, rihidratohet dhe rifiton lehtësisht shkëlqimin e saj.

Përbërësit kryesorë:

  • Vaji i Bajames është një burim natyral i vitaminës E, një antioksidant i fuqishëm.
  • Vaji i Farës së Lirit ndihmon në normalizimin e lipideve të lëkurës dhe vulosjen e lagështirës, duke përmirësuar nivelet e përgjithshme të hidratimit.

Aplikoni JOWAÉ Replumping Water Mask në lëkurë në një shtresë të trashë. Lëreni për 10 minuta, më pas masazhojeni që të shkrihet në lëkurë ose të largohet teprica me pambuk.

Shiko edhe